איך לבחור חברת שירותי גבייה מקצועית?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
איך בוחרים את החברת שירותי גבייה הטובה ביותר

אחרי שנים רבות שבהם אתם מנהלים את הליכי הגביה המורכבים ביותר של העסק שלכם, על בסיס אנשי הצוות בתוך החברה שלכם, הגיע הזמן לשינוי. הצוות בחברה כבר עמוס ויש לכם המון לקוחות שצריך לנהל, כך שאתם מגלים שתהליך הגביה הפנימי פשוט לא עובד. והפתרון הנגיש והקל ביותר שעומד לפניכם, הוא כמובן הפנייה לעזרת שירותי גביית חובות אבודים, של חברה חיצונית. לרוב, שירותי גביית חובות של חברה מקצועית, הם שירותים שצריכים לעבור התאמה לבית העסק שלכם, אבל אם יש לכם חברה שנותנת את הפתרונות ברמה הכי גבוהה שיש, אתם תרגישו שבעי רצון ותוכלו לנהל את שגרת היום-יום בעסק שלכם על הצד הטוב ביותר.

ארבע דרכים לבחור חברת שירותי גביה

על מנת לקחת החלטה אחראית ולהנות מההצלחה של שירותי גביה, עליכם:

  1. לבחור חברה שמסוגלת לתת תמיכה לעסק שלכם. הן מבחינת כמות אנשי הצוות הדרושה לניהול שירותי גביית חובות אבודים בעסק שלכם והן מבחינת היכולת להתמודד עם הלקוחות ברמה הטכנית המורכבת של תהליכי הגבייה אותם אתם מנהלים בבית העסק.
  2. להגיע להסכמות ולהבנות בנוגע לטיב השירותים. צריך להבין מה הוא השירות שאתם מבקשים לקבל, והאם יש אלמנטים מיוחדים שיכולים לשפר את הליך הגבייה בבית העסק. כך למשל, יש חברות שיבקשו לקבל שירותי גבייה בינלאומית, שכן הלקוחות שלהם לא פועלים בישראל.
  3. להחליט מה הוא התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם. לכל חברה יש את התקציב שעומד לרשותה, לקבלת שירותים מקצועיים חיצוניים, ואתם צריכים להבטיח שההתאמה של שירותי גביה היא התאמה גם מבחינת עלויות השירות.
  4. לקבוע מה הוא סוג הדיווח הדרוש לכם במהלך העבודה. מדובר באלמנט מקצועי לכל דבר ועניין, אבל הוא בעצם הדיווח החשוב ביותר שאתם רוצים לקבל מהחברה. מתי החברה צריכה לעדכן אותכם על בעיות גבייה? ומתי אתם צריכים לקחת את השליטה על אירועים חיצוניים חריגים שמתנהלים אל מול הלקוחות שלכם? כל אלו הן שאלות שחייבות לקבל מענה ויפה שעה אחת קודם, כאשר אתם מחפשים נותני שירות חיצוניים.

מקצועיות ללא חת – היא כלי העבודה החשוב של החברה

חברה שמסוגלת לעמוד בסטנדרט מקצועי גבוה, לספק דיווח שוטף ולתת הרגשה ותחושה של ביטחון מלא לכם ולצוות החברה שלכם, היא חברה שבה אתם יכולים להפקיד את אחד התפקידים הכי חשובים והכי מרכזיים בחיי העסק שלכם. נושא הגבייה הוא נושא מורכב מאוד, שדורש גם רמות אמון גבוהות אבל גם רמות ניסיון גבוהות. לפיכך, עליכם לקחת את הזמן ולמצוא את החברה המיומנת והמהימנה ביותר, שמעניקה שירות מקצועי אבל גם נותנת לכם דיווחים מפורטים ומלאים על כל שלב לאורך הדרך. ובסופו של יום, החברה תקל עליכם בהתמקדות בפעולות המקצועיות שיביאו להגדלת העסק שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גבייה נכונה ומקצועית
מסייעת לעסק לשגשג

ליצירת קשר